DIVERSITATE SI REALISM
Va invit sa intrati in randul membrilor postatori ai acestui site.
Va prezint informatii diverse pe teme care consider ca sunt pertinente si au un real suport informativ.
Faceti - va remarcati prin: propuneri, solutii, critici, expuneri!
,, Un om informat este un om puternic! "

PortalPortal  JuridicJuridic  MedicinaMedicina  InvatamantInvatamant  GastronomieGastronomie  IstorieIstorie  StiintaStiinta  ModaModa  FilmeFilme  MuzicaMuzica  DigiDigi  ForumForum  Imagini superbeImagini superbe  GalerieGalerie  AcasaAcasa  CautareCautare  ConectareConectare  InregistrareInregistrare  

Distribuiți | 

Animalute din viata mea.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin

feminin Varsator Maimuta
Numarul mesajelor : 1503
Data nasterii : 16/02/1969
Varsta : 48
Data de inscriere : 04/03/2008

Foaie de personaj
Pasiuni: Poezie, grafica, pictura, goblen
Aspiratii:
Regrete:

MesajSubiect: Animalute din viata mea.   Mar Dec 12, 2017 8:31 pm

Sunt o iubitoare de animalute de pisicute, catelusi, perusi, iepurasi, pesti, orice am putut sa cresc intr-un spatiu restrans am facut-o si cel mai bun medic este dl doctor Ispas. Am avut cateva divergente dar le-am depasit. Mi-a murit o pisicuta pe masa in clinica in trecut, un altul dupa radiostezie craniana nu mi sa mai dat vreo sansa de izband si a avut dreptate ca varsta sau accidentele sunt cauze ce duc la deces oricat efort se depune. Am niste pisicute minunate ce le ador enorm in prezent si ma asigur de toata siguranta si sanatatea pe care sa o primeasca de la un medic deosebit. Sa te deplasezi in strainatate trebuie sa aiba in afara de pasaport la zi si toate injectiile cerute.

https://ploiesti.cylex.ro/firma/cabinet+veterinar+dr.+laurentiu+ispas-894391.html

Sus In jos
http://mirey.forumgratuit.ro

Animalute din viata mea.
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Viata la tara
» Este frumusetea necesara si suficienta pentru a reusi in viata?
» Lectii de viata sau povesti cu talc
» ZODIA BERBECULUI
» Shahrukh Khan

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DIVERSITATE SI REALISM :: Social si economic-
Mergi direct la: