DIVERSITATE SI REALISM
Va invit sa intrati in randul membrilor postatori ai acestui site.
Va prezint informatii diverse pe teme care consider ca sunt pertinente si au un real suport informativ.
Faceti - va remarcati prin: propuneri, solutii, critici, expuneri!
,, Un om informat este un om puternic! "

PortalPortal  JuridicJuridic  MedicinaMedicina  InvatamantInvatamant  GastronomieGastronomie  IstorieIstorie  StiintaStiinta  ModaModa  FilmeFilme  MuzicaMuzica  DigiDigi  ForumForum  Imagini superbeImagini superbe  GalerieGalerie  AcasaAcasa  CautareCautare  ConectareConectare  InregistrareInregistrare  

Distribuiți | 

Cine conduce lumea

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin

feminin Varsator Maimuta
Numarul mesajelor : 1499
Data nasterii : 16/02/1969
Varsta : 48
Data de inscriere : 04/03/2008

Foaie de personaj
Pasiuni: Poezie, grafica, pictura, goblen
Aspiratii:
Regrete:

MesajSubiect: Cine conduce lumea   Mier Dec 02, 2015 3:39 am

David Rockefeller, unul dintre cei mai mari finațisti , evreu american , adept al globalizării ,membru al unor elite exclusiviste si grupuri masonice , companii petroliere , banci , instituții financiare , trusturi media …etc
Henry Kissinger, oficial de rang înalt al mai multor organizatii evreiești , membru al grupului Bilderberg și Comisia Trilaterala , marea Lojă Fracmasonică din Elveția și clubului elitist Bohemians , Skull & Bones…
John Rotshchild, evreu german ce face parte din dinastia Rotshchild , familie care a intemeiat sistemele bancare și financiare , este familia cu cea mai mare avere privată din lume .

Cand ne gandim ca Hitler vroia sa extermine evreii Wink) Si azi Germania este inca la butoane dupa atatea crime facute ... Superba lume mai traim ...
Sus In jos
http://mirey.forumgratuit.ro

Cine conduce lumea
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Eu cu cine ma potrivesc?
» Spune-mi pe cine iubesti ca sa-ti spun cine esti